Román na pokračování

Román na pokračování > Vyhlášení vítěze

Vzít si román do ruky, klidně se do něj začíst, není jen tak. Nejprve musí nějaký vzniknout, být napsán.Myšlenky letí, přeskakují jedna přes druhou.
Mnoho autorů se tak snaží, úspěšně a někdy méně úspěšně, zaujmout čtenáře svým nápadem, viděním a názory. Chce ho vtáhnout do víru děje, který mu pak dává touhu číst dál a dál, prožívat něco krásné, radostné či smutné, melancholické..

A proto je tu první český Román na pokračování...

...Román na pokračování, který nabízí nový rozměr tvorby nejen pro spisovatele profesionální či amatérské, ale i pro samotné čtenáře. Všichni mohou přispět k vytvoření nového díla.

I tento román začíná úvodní kapitolou, ty další již však nejsou v hlavě a rukou spisovatele, ale v těch Vašich. Můžete zabrousit do romantických vod, či příběh zvrhnout v naprosté a duševně nezdravé šílenství, (téměř - viz. pravidla) všechno je povoleno. Stačí jen popustit uzdu své fantazii a seznámit nás s Vaším fantaskním světem.

Při čtení každé knihy jsme každý tak trochu závislý na spisovateli. On si s námi hraje, pokouší nás a nakonec dovede k cíli. Román na pokračování nám dá možnost zkusit si hru i z druhé strany. Tvořit příběh, zacloumat s ním a prosvítit.

Motivace samozřejmě není pouze v tvorbě nového díla. Autor vítězné pokračovací kapitoly, která bude určena redakční komisí, obdrží věcnou cenu v podobě poukázky v hodnotě 1.000 Kč na nákup v největším středoevropském knihkupectví Luxor, včetně dalších zajímavých cen. Hlavní cena činí 5.000 Kč v hotovosti a 5.000 Kč ve formě poukázky do Luxoru. Získá ji autor nejfantastičtěji napsané kapitoly, přičemž nehraje roli zda to je druhá, třetí či dvacátá kapitola.

Hlavním mediálním partnerem se staly portály SMS.cz resp. 365dni.cz, které provozuje společnost Gonet s.r.o., s cílem oslovit co nejširší skupinu literárních autorů.

Jako další motivaci lze považovat potenciál knižního vydání Románu, o němž se vedou v současné době rozsáhlá jednání. Za touto skutečností se skrývá další myšlenka tohoto internetového projektu. Dát prostor a zviditelnit neznámé, nadané autory.

Toť vše o prvním románu na pokračování na českém internetu. A jak kdysi napsal W. Shakespeare... Slova, slova, slova. Ano, ta nyní budou zapotřebí, avšak... PEČLIVĚ ČTĚTE PRAVIDLA A SLEDUJTE UZÁVĚRKY.

Jan Černý
Autor projektu

Novinky

30. listopadu

Děkujeme za vaši trpělivost při vyhlašování celkové vítězky. Věříme, že vás severská fotogalerie příjemně překvapila. Díky všem a snad na brzkou viděnou s vaší fantazií na jiném místě a v jiném čase.

27. listopadu

Redakční komise dnes rozhodla o celkovém vítězi. Nominaci online očekávejte v nejbližších hodinách.

23. listopadu

První český internetový román na pokračování je u konce. Vyhlášení celkového vítěze bude do konce tohoto týdne. Prozatím díky za přízeň a hezké počtení.

29. října

Velké finále je tu. Je nám ctí a potěšením oznámit vám, že do finálového kola potvrdil vstup nový partner, Divadlo Kalich, jedna z nejvýraznějších současných pražských scén.


neoluxor


fragment


SGJS


SGJS
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 20. 7. 2024 Svátek má Ilja
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz